Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /data01/virt31362/domeenid/www.financeestonia.eu/kutse/10/functions.php on line 11
Finance Estonia
Finance Estonia


Tugiteenuste töögrupi kohtumine


27. veebruar kell 16:30-17:30  

Eesti Arengufond, Rortermanni 8, III korrus

 

Head liikmed ja koostööpartnerid,

Meil on heameel kutsuda teid järjekordsele Tugiteenuste töögrupi kohtumisele, kus seekord on eesmärgiks leppida kokku kindel protsess, mis hakkab toimuma siis kui FinanceEstonia'sse saabub tugiteenustest huvitatud osapoole päring.

Tule osalema ja garanteeri oma ettevõtte osalus pakkumistes!

Täname kõiki jaanuarikuu töögrupi kohtumisel aktiivselt kaasalöönud osapooli, kus kaardistasime FinanceEstonia liikmete pakkumisi ja arutasime ühiselt Eesti võimalustest tugiteenuste turul.

Kokku said oma ettevõtet lähemalt tutvustada 12 liiget. Palun loe kohtumise memo ja tutvustuse kokkuvõtet. Mõlemad dokumendid on üleval ka FinanceEstonia kodulehe Log In osas.

 
wifi_pargis_1.jpg
 
 

Käes on aeg loobuda järeljooksja rollist sektoris ning keskenduda ühiselt kõrgema lisandväärtusega teenuste ekspordile! Hetkel kaotame nii Lätile, Leedule kui Poolale, Balkanimaadest rääkimata, kuigi eelistest meil puudust ei ole.

27. veebruaril kell 16:30 Arengufondis toimuv Tugiteenust kolmas töötuba on Sinu võimalus olla kaardil ning anda enda panus FinanceEstonia liikmena Eesti eduloole läbi oma ettevõtte teenuste müügi!

 
 
decoration
 

FinanceEstonia is public-private cluster initiative financed by members and EU Regional Development Fund.

  Euroopa Regionaalarengu fond Tallinn Enterprise board

Follow us at www.financeestonia.eu